Dag van de Grunneger toal
De vijfde Dag van de Grunneger toal vindt dit jaar plaats op zaterdag 15 maart. Ook deze keer zal er in het gebouw van de Groninger Archieven een groot aanbod aan activiteiten zijn op het gebied van de Grunneger toal. Een veelzijdig programma met voor wat de muziek betreft:
Törf, Marlene Bakker & Band, De Troebadoers: Alex Vissering, Edwin Jongedijk en Jan Henk de Groot, Harry Niehof en Bert Hadders en band.
Datum: 15-03-2014 - Locatie: Groninger Archieven, Cascadeplein 4 - Aanvang: 11:00 - Zaal open: 11.00 - Entree: gratis
Op de foto bovenaan, de voorkant van het thema-tijdschrift voor de Dag van de Grunneger toal, uitgave Het Huis van de Groninger Cultuur-RHC Groninger Archieven. De foto van Marlene Bakker is gemaakt door Marij Kloosterhof.