#  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 

Upside Down

Soulgroep uit Oude Pekela. De groep heeft als oefenruimte o.a. de Muloschool in Oude Pekela, samen met de Ro-d-Ys.

De band komt voort uit de schoolband The Playing Jewels, bestaande uit Gerard Buzeman op slaggitaar, Harry Wiardi op drums en Willy Blaauw als sologitarist. Willy Blaauw speelt vanaf eind 1966 als basgitarist bij The Haunts.

De band treedt vaak op in Dommering, W.B club en Beiering. Dit zijn cafe's in de omgeving. In 1968 valt de groep uit elkaar. Daarna wordt Samson’s Power in het leven geroepen door Harry Wiardi, Cees Leurs, Johan Norda, Frans en Cor Többen.

Jan Kuiper woont “vandaag de dag” in Harz in Duitsland. Hij is nog steeds muzikant (keyboard en zang) en deejay. Ook heeft hij nog steeds contact met Harry Wiardi.
Cees Leurs gaat piano studeren aan het conservatorium in Groningen. Hij geeft pianoles aan de muziekschool, is koordirigent en heeft een eigen studio.

Bron aanvulling: Jan Kuiper, Harry Wiardi, Willy Blaauw, Cees Leurs


Bezetting

De eerste bezetting:
Gerard Buzeman - gitaar en zang
Albert van de Schuur - basgitaar
Harry Wiardi - zang en drums

In 1965 komen de broers Jan (gitaar) en Henk Kuiper( Henk Torpedo van The New Adventures) erbij.
In 1966 speelt Cees Leurs mee op orgel en saxofoon.